trezor

Naše firma pro Vás zajistí odborné stěhování pianin, klavírů, trezorů, strojů a jiných těžkých břemen - nad 100 kg. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru stěhování těžkých břemen a strojů proto se na nás můžete bezstarostně obrátit.

Do kategorie těžkých břemen patří:

  ☑️ Stěhování pian, pianin a klavíru
  ☑️ Stěhování trezorů
  ☑️ Stěhování kotlů
  ☑️ Stěhování vířivky
  ☑️ Stěhování kulečníkových stolů
  ☑️ Stěhování  bankomatů
  ☑️ Stěhování těžkých skříní
  ☑️ Stěhování strojů


Stěhování pian, těžké předměty

V oblasti mechanické a ruční přepravy nestandardních těžkých předmětů, strojů či zařízení i trezorů, pianin a pianin jsme profesionálové s mnohými zkušenostmi. Stěhujeme ručně nebo mechanicky a přepravujeme téměř cokoli.

Máme kvalifikovaný, odborný personál specializovaný tvrdou prací, školením v BOZP a technice horizontální a vertikální dopravy podpořený zkušenostmi z praxe.

Jsme vynikající a neustále se rozvíjející tým, který vylepšuje vybavení a dopravu, která zahrnuje: vozidla různé nosnosti, tonáže a určení, dopravní pásy, samohybné válce, hydraulické výtahy, transportní vozíky, transportní postroje, vertikální navijáků a veškerých ochranných materiálů proti poškození svěřeného majetku (antivibrační materiály, stretch fólie, bublinkové fólie, vlnitá lepenka, fleece, plstěné a průmyslové deky, polystyrenové a polystyrenové výplně. A máme úplné pojištění proti nehodám souvisejícím se zničením nebo ztrátou majetku.