klavir

Přeprava tak velkého nástroje, jakým je klavír, či piano vyžaduje odpovídající nářadí a zkušenosti stěhovací firmy. Klíčem k úspěchu jsou materiály použité pro zabezpečení, plošinové vozíky a příslušné znalosti správně použité při přepravě klavíru. Kvůli váze nástroje jsou k dokončení objednávky obvykle potřeba čtyři lidé. Nejenže je třeba klavír chránit před poškozením v důsledku náhodného oděru o stěny, ale také zajistit těsné chodby na nejcitlivějších místech. Bezpečnostní opatření používaná naším týmem jsou: tlusté plstěné přikrývky a bublinková fólie omotaná kolem nástroje, stěny jsou zajištěny silnou lepenkou a lepenkovými rohy.

Stěhování pian, klavíru

Specializované pásy pro přenášení těžkých předmětů a řádně vyškolený tým zaručují bezpečné naložení nástroje na vůz, včetně jeho zvedání a zvedání na uvedenou podlahu. Vůz je navíc vybaven zadním zvedákem pro minimalizaci rizika poškození. Samotné piano je u nás zajištěno dvojitě a vyhýbáme se náhlým manévrům za jízdy. V případě problémů s vynesením klavíru do patra domu (úzké schody, zábradlí) zvažujeme možnost vynesení nástroje přes terasu nebo okno v patře. Spolupráce s firmou, která disponuje vozíky s HDS a košovými zvedáky, nám umožňuje realizovat i ty nejneobvyklejší zakázky.

Stěhování klavíru, pian bezpečně

Vzhledem k počtu lidí potřebných k provedení takové zakázky a velkým rozměrům nástroje je cena dopravy pian se zabezpečením vyšší. Pokud si vyberete naši společnost, kontaktujte nás prosím předem. Na základě informací, které od Vás obdržíme o podmínkách v místech nakládky a vykládky, dostupném zázemí a překážkách, jsme schopni stanovit přesnou cenu za službu.